Doğa Özkan

Doğa Özkan

Diyetisyen
Doğa Özkan
çizgi

Kişisel Bilgiler

Merhabalar ben Diyetisyen Doğa Özkan. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi mezunuyum. 3 senedir Op. Dr. Özgür Demirtaş ile birlikte bariatrik diyetisyen olarak çalışmaktayım. Tüp mide ameliyatı, mide botoksu ve mide balonu işlemlerinden sonra kişiye özel hazırlamış olduğum beslenme programları ile hastalarımızın diyet takibini yapmaktayım. Tüp mide ameliyatı sonrası 1 sene; mide botoksu ve mide balonu işlemleri sonrası 6 ay takip sürecimiz bulunmaktadır. İzmir içinde ikamet etmekte olan hastalarımızla süreci yüzyüze olarak şehir dışı veya yurt dışında ikamet eden hastalarımızla ise online olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bunun dışında  kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, gebe ve emziren anne beslenmesi, çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme ve sezgisel yeme alanlarında da yüzyüze ve online beslenme danışmanlığı vermekteyim.

Siz de kilo al-ver kısır döngüsüne girmekten sıkıldıysanız, sağlıklı ve kalıcı kilo kaybetmek istiyorsanız sizin için en uygun zayıflama yöntemini öğrenmek için bize ulaşın!

 


Whatsapp

Hemen Ara

Instagram

Randevu