Mide Balonu Uygulaması

Mide Balonu Uygulaması

Biyometrik Intragastrik balon ile hedeflediğimiz sizin daha sağlıklı, daha mutlu ve daha başarılı olmanızdır. Biyometrik Intragastrik balonun başarısı uymakta zorlandığınız diyetlere daha kararlılıkla uyum göstermenizi sağlar ve kısa sürede sonuç almaya başladığınızı göstererek sizin iradenizi kamçılar. Biyometrik Intragastrik balon uygun diyet önerileri ile birlikte uygulandığında gözle görülür kilo kaybı elde edilmesini sağlar.

Uygulanacak balonun kalitesi önemli olmakta bu aşamada..patladı korkusu olmadan taşımalı.Ayrıca kullanılan malzeme gereği mide içi yapısına uyumludur..Ayrıca ayarlı olması ilk takıldığındaki olabilcek sıkıntıların önünü keser.

Balonun uygulama amacı bazen süper morbid obezite hastalarımızın operasyon öncesinde bir miktar kilo verdirerek daha rahat bir ameliyat sağlanması olup aynı zamanda operasyona gerek duyulmayan kilo verimini kolaytırmaktır.

Biyometrik Intragastrik balon ameliyatsız bir zayıflama yöntemidir. Hastanede yatış gerektirmeyen, günübirlik bir işlemdir. Endoskopik olarak midenize yerleştirilir. Günübirlik bir işlemdir .Kolay uygulanabilir ve tekrarlanabilir. Kalıcı hiçbir değişiklik yaratamaz. Ömür boyu vücudunuzda kalmaz. İstenildiğinde çıkartılabilir. Tamamen geri dönüşümlüdür.