Mide Balonu Uygulaması

Mide Balonu Uygulaması

   Biyometrik Intragastrik balon ile hedeflediğimiz sizin daha sağlıklı, daha mutlu ve daha başarılı olmanızdır. Biyometrik Intragastrik balonun başarısı uymakta zorlandığınız diyetlere daha kararlılıkla uyum göstermenizi sağlar ve kısa sürede sonuç almaya başladığınızı göstererek sizin iradenizi kamçılar. Biyometrik Intragastrik balon uygun diyet önerileri ile birlikte uygulandığında gözle görülür kilo kaybı elde edilmesini sağlar.

   Balonun uygulama amacı bazen süper morbid obezite hastalarımızın operasyon öncesinde bir miktar kilo verdirerek daha rahat bir ameliyat sağlanması olup aynı zamanda operasyona gerek duyulmayan kilo verimini kolaytırmaktır.

   Biyometrik Intragastrik balon ameliyatsız bir zayıflama yöntemidir. Hastanede yatış gerektirmeyen, günübirlik bir işlemdir. Endoskopik olarak midenize yerleştirilir. Günübirlik bir işlemdir .Kolay uygulanabilir ve tekrarlanabilir. Kalıcı hiçbir değişiklik yaratamaz. Ömür boyu vücudunuzda kalmaz. İstenildiğinde çıkartılabilir. Tamamen geri dönüşümlüdür.


Whatsapp

Hemen Ara

Instagram

Randevu